BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaviosios tortilijos.

Tortilijos. Įdomus dalykas. Šį kartą trumpai pakalbėsiu ( t.y. parašysiu ) apie tai, ką aš su jomis veikiau.

Pirmą kartą tortilijas pamėginau darant….taip, beabejo - taco. Bet pasirodo, kad su jomis ir šiaip nemažai dar ką nuveiksi. Netgi desertines saldžias tortilijas galima suveikti, kurios netgi turi didelį pasisekimą.

Taigi pradedam.

Visų pirma tai padariau tortilijų užkandėlę, kurią kažkada mačiau kaip Oliveris gamino savo laidoje. Įdarą galite sugalvoti patys, naudoti mėgstamus produktus. Aš naudojau tokius :

 • paprika
 • sūris
 • kalendra
 • krapai

Papriką supjaustome, sūrį sutarkuojame. Visus produktus sumaišome.

Į įkaitintą tefloninę keptuvę ( be riebalų ) įdedame vieną tortiliją. Ant jos sukrečiame didelę saują įdaro ir uždengiame kita tortilija. Kurį laiką paskrudiname, po to apverčiame, paskrudiname kitą pusę. Išėmus vertikaliai ir horizontaliai perpjauname į keturias dalis. ( Kol jūsų tortilijos paskrus, pasidarys traškios, tai sūris per vidurį išsilydys ).

Toliau gaminome pačius paprasčiausius taco. Recepto netgi neskelbsiu, jų ir taip visur pilna ) Galų gale, taco receptas yra netgi ant tortilijų pakuotės.

Na ir galų gale, jau jus suintrigavus turiu papasakoti ir apie desertines tortilijas. Tortilijos su vaisių ir baltojo šokolado įdaru.

 • 4 tortilijos
 • 400 g įvairių vaisių ir uogų
 • 200 g tarkuoto baltojo/pieninio šokolado
 • vanilinio cukraus
 • vanilinių ledų

Vaisius supjaustome.

Tortilijas apibarstome vaniliniu cukrumi, sudedame vaisius ir apibarstome šokoladu. Apkepti kepsninėje, grilyje kol šokoladas išsilydys ( aš pasinaudojau tokia sena vafline ). Kaip sako, sena, gera vaflinė ). Patiekti su vaniliniais ledais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (8) | “Žaviosios tortilijos.”

 1.   justaja rašo:

  skaniai atrodo :D

 2.   Vilma rašo:

  Kaip faina, kad tau pavyko gražiai apversti. Man net su dangčiu gaunasi fiasko ir viskas amžinai išbyra. Turi kokią paslaptį? :)

 3.   Nolita rašo:

  Jokios paslapties ;D
  Vaflinė tokia tarybinių laikų ( kažkas panašaus, su kokiomis kebabus paskrudina ;D) Kol uždarau, tai prilaikau mentele. O po to, tortilija jau skrunda iš abiejų pusių tuo pačiu metu )

 4.   Vilma rašo:

  Ne ne, aš ne apie tą desertinę, o su paprikomis, keptą keptuvėje. :) Man ją verčiant viskas išbyra. :) Kaip tu su ja susitvarkai?

 5.   Nolita rašo:

  Kai skrudinu, tai bent jau apatinė pusė iš apskrunda ir sukietėja ) Sūris ( kurio dedama tikrai nemažai) tuo tarpu jau būna išsilydęs, todėl tarsi sulipina tas dvi tortilijas, ir kai nori paskrudinti kitą pusę pakankamai be problemų apsiverčia )

 6.   Vilma rašo:

  Vadinasi žinau abi savo klaidas - nepakankamai apskrudinu, nes apačia vis dar būna minkšta, ir sūrio nededu labai daug, tad niekas nesulimpa… :)

 7.   Nolita rašo:

  Siūlau skrudinti ant pakankamai aukšto ugnies, tik be riebalų, ir dėiti daugiau sūrio ( su juo beje ir skaniau ;D)

 8.   Generic Cialis rašo:

  wow receptas atrodo tikrai nuostabi, aš ne paragavo tai dar, bet norėčiau išbandyti šį receptą mano kitą nuotykį mano virtuvė, ačiū už receptą, atrodo tikrai skanus … Yummy ..

Rašyk komentarą